Apie mus

Kas mes tokie?

Pradėjusi veiklą 2016 metais, mūsų jauna ir energinga komanda yra labiausiai žinoma dėl Latvijoje įkurtos populiarios sporto mitybos el. parduotuvės Vitamins.lv bei dėl naujų prekės ženklų platinimo sporto komandoms, sporto klubuose, prekybos centruose, degalinėse bei kitiems pardavėjams Latvijoje.

Nuo 2018 metų mes praplėtėme savo veiklos sritis, siekdami, kad Lietuvos ir Estijos klientai gautų kuo daugiau naudos naudodamiesi mūsų aukštos kokybės paslaugomis ir sau lygių neturinčiais specialiais pasiūlymais.

Kuo skiriasi Vitamins.lt nuo kitų Lietuvos pardavėjų?

Mūsų misija yra būti patikimu tiltu tarp įdomių, novatoriškų gaminių ir Baltijos šalių vartotojų. Taipogi, mes suprantame kainų politikos, kuri būtų priimtina Pabaltijo gyventojams, svarbą.

Mes suprantame, kad nesvarbu kokius produktus mes besiūlytume, svarbiausioje vietoje yra kliento pasitenkinimas. Mažiausiai norime, kad savo siuntinio jums tektų laukti savaitėmis, po užsakymo sužinotumėte, kad tam tikrų užsakytų prekių nebeturime sandėlyje, arba gautumėte blogos kokybės prekes.

Mūsų tikslas yra pasiūlyti nuostabius gaminius ir nuostabų klientų aptarnavimą. 

Kaip atrodo mūsų veikla?

Mūsų kompanijos filosofija yra pasitikėti savo srities profesionalais, kurie galėtų pasirūpinti geriausiu aptarnavimu.

Mes džiaugiamės, kad mūsų sandėlius tvarko viena iš logistikos kompanijų lyderių -“Omniva”, kuri užtikrina geriausias atsargų valdymo ir greito užsakymų pristatymo paslaugas.

Mūsų turimos galimybės leidžia mums be vargo kasdien išsiųsti iki 500 užsakymų be jokių vėlavimų.

Kokiems prekių ženklams mes atstovaujame?

Mes esame oficialūs Bodylab, Prozis, Xcore, Puls Nutrition, GOT7, Pandy Protein ir daugelio kitų inovatyvių prekės ženklų platintojai Baltijos šalyse. Šiuo metu mes taipogi dirbame prie mūsų pačių prekinio ženklo kūrimo. 

Mes atstovaujame tik aukščiausios kokybės prekiniams ženklams, kurie, mūsų įsitikinimu, yra tinkami Lietuvos rinkai. 

Kaip galima su mumis susisiekti?

Jeigu turite bet kokių pageidavimų ar klausimų, prašome rašyti mums el. paštu info@vitamins.lt ir jūsų laiškas bus nukreiptas atsakingiems skyrių darbuotojams.