Prašyti asmeninių duomenų

Kokie duomenys yra renkami?

Jeigu nori sužinoti, kokie tavo duomenys yra renkami mūsų svetainėje, prašome prisijungti prie savo paskyros ir peržiūrėti “Mano asmeniniai duomenys”.

Kaip gavote mano sutikimą?
Kai tu pateiki mums savo asmens duomenis, reikalingus apmokėjimo užbaigimui, kreditinės mokėjimo kortelės patvirtinimui, užsakymo pateikimui, pristatymo suplanavimui ar pirkinio grąžinimui, mes numanome, kad tu sutinki, kad mes šiuos duomenis rinktume ir naudotume tik dėl paminėtų konkrečių priežasčių. 

Jeigu mes prašytume tavo asmeninės informacijos antrinės priežasties, kaip pavyzdžiui, reklamos tikslams, mes arba tiesiogiai paprašysime tavo sutikimo, arba suteiksime galimybę atsisakyti.

Kaip man panaikinti savo duomenis?

Jeigu tu nori: peržiūrėti, taisyti, keisti arba ištrinti bet kokius asmeninius duomenis, kuriuos mes esame surinkę apie tave, arba užregistruoti skundą ar tiesiog sužinoti daugiau informacijos, prašome susisiekti su mūsų duomenų apsaugos pareigūnu el. paštu info@vitamins.lt arba gali pareikalauti savo asmeninių duomenų užpildęs šį laukelį:

Pateikdamas užklausą aš sutinku, kad Vitamins.lt išsaugotų mano el.pašto adresą, kad galėtų man atsiųsti mano prašomą informaciją.

Daugiau informacijos rasite mūsų Privatumo politikoje, kur plačiau paaiškinta kur, kaip ir kodėl mes saugome tavo duomenis. By submitting, I also consent to having Vitamins.lt collect my email so that they can send me my requested info.

Pateikti