Privatumo politika

Ši privatumo politika aprašo, kaip jūsų asmeninė informacija yra renkama, naudojama ir dalijama, kai lankotės arba perkate iš www.vitamins.lt (toliau - "Svetainė").

MŪSŲ RENKAMI ASMENINIAI DUOMENYS

Kai jūs lankotės Svetainėje, mes automatiškai renkame tam tikrą informaciją apie jūsų įrenginį, taip pat apie internet naršyklę, IP adresą, laiko zoną bei kai kuriuos slapukus, įrašytus jūsų įrenginyje. Taipogi, kai naršote Svetainėje, mes renkame informaciją apie tai, kokiuose jos puslapiuose lankėtės, kokius produktus žiūrėjote, kokie interneto puslapiai ar paieškos žodžiai jus nukreipė į Svetainę, bei informaciją kaip jūs sąveikaujate su Svetaine. Mes šią automatiškai renkamą informaciją vadiname “Įrenginio duomenimis”.

Mes renkame Įrenginio duomenis naudodami žemiau išvardintas technologijas:

    - “Slapukai” (angl. Cookies) - mažos rinkmenos, kurios pirmą kartą apsilankius Svetainėje patalpinamos naršančiųjų kompiuteriuose ar kituose įrenginiuose. Vėliau svetainėje slapukai naudojami, siekiant užtikrinti geriausią įmanomą tinklapio naudojimą vartotojui, kuomet identifikuojamas vartotojo kompiuteris bei palengvinama prieiga prie tinklapio ar jame esančios informacijos, taip kuo patogiau vartotojui pritaikant svetainės turinį.

Daugiau informacijos apie slapukus bei jų išjungimą ieškokite http://www.allaboutcookies.org.

    - “Serverio žurnalų rinkmenos” (angl. Log files) saugo duomenis apie naršančiųjų veiksmus Svetainėje, renka informaciją apie IP adresą, naršyklės tipą, interneto paslaugų tiekėją, nuorodos / išėjimo puslapius, bei datos/laiko žymes.

    - “Žiniatinklio indikatoriai” (angl. Web beacon), “žymos” (angl. Tags), pikselių žymos (angl. Pixels) yra elekroniniai failai naudojami rinkti informacijai apie tai, kaip klientas naršo Svetainėje.

Be to, kai jūs perkate arba bandote atlikti pirkimą Svetainėje, mes renkame tam tikrus duomenis apie jus, tokius kaip  jūsų vardas, pavardė, sąskaitos adresas, pristatymo adresas, atsiskaitymo informacija (įtraukiant kreditinės mokėjimo kortelės numeris, el. pašto adresas ir telefono numeris). Mes šią informaciją vadiname “Užsakymo informacija”.

Kai šioje Privatumo politikoje minime “Asmeniai duomenys”, tai reiškia mes kalbame ir apie Įrenginio duomenis ir apie Užsakymo informaciją.

KAIP MES NAUDOJAME JŪSŲ ASMENINIUS DUOMENIS? 

Užsakymo informaciją, kurią mes surenkame, mes naudojame užsakymų, atliktų mūsų Svetainėje, įvykdymui (įskaitant jūsų informacijos apie mokėjimą tvarkymą, pristatymo organizavimą ir sąskaitų faktūrų ir (arba) užsakymo patvirtinimų pateikimą).

Taipogi, Užsakymo informaciją mes naudojame:

  • Perduoti reikiamus asmeninius duomenis autorizuotam mokėjimų vykdytojui Maksekeskus AS, Paysera, Swipegateway.com arba PayPal, jeigu bet kuris iš šių patikimų mokėjimo būdų buvo pasirinktas pirkimo puslapyje.
  • Norėdami susisiekti su jumis;
  • Tikrindami užsakymus dėl galimos rizikos ar apgavystės, ir
  • Kai gauname jūsų pritarimą dėl informacijos bei reklamos, susijusios su mūsų produktais ir paslaugomis.

Mes naudojame surinktus Įrenginio duomenis apsisaugojimui nuo rizikų ir apgaulių (tam tikslui tikrinimas jūsų IP adresas), bei Svetainės tobulinimui ir optimizavimui (pvz., analizuojant kaip Svetainės lankytojai naršp ir sąveikauja joje, bei įvertinant mūsų rinkodaros ir reklamos kampanijų sėkmę).

DALINIMASIS JŪSŲ ASMENINIAIS DUOMENIMIS

Mes dalinamės jūsų Asmeniniais duomenimis su trečiosiomis šalimis, kurios padeda mums naudoti jūsų Asmeninius duomenis kaip paminėta aukščiau. Pavyzdžiui, mūsų el.parduotuvė palaikoma Shopify platformos – galite daugiau paskaityti apie tai, kaip Shopify naudoja jūsų Asmeninius duomenis čia: https://www.shopify.com/legal/privacy.  Mes taip pat naudojame Google Analytics, siekdami suprasti, kaip mūsų klientai naudojasi mūsų Svetaine – daugiau sužinoti apie tai, kaip Google naudoja jūsų Asmeninius duomenis galite čia: https://www.google.com/intl/en/policies/privacy/.  Taip pat galite atsisakyti Google Analytics čia: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

Galiausiai, mes taipogi galime dalintis jūsų Asmeniniais duomenimis pagal galiojančius įstatymus ir teisės aktus, reaguojant į teismo šaukimą, paieškos orderį ar kitus teisinius reikalavimus dėl duomenų, kuriuos mes gauname, arba ginant mūsų pačių teises ir interesus.

Kaip apibūdinta aukščiau, mes naudojame Asmeninius duomenis tikslinės reklamos ir marketingui, kurie, tikime, jus gali sudominti. Norėdami daugiau sužinoti apie tai, kaip veikia tikslinė reclama, galite apsilankyti "Network Advertising Initiative" ("NAI") edukaciniame puslapyje adresu http://www.networkadvertising.org/understanding-online-advertising/how-does-it-work.

Galite atsisakyti tikslinės reklamos:

FACEBOOK - https://www.facebook.com/settings/?tab=ads

GOOGLE - https://www.google.com/settings/ads/anonymous

Be to, galite atsisakyti kai kurių šių paslaugų, apsilankydami "Digital Advertising Alliance" pasirinkimo portale adresu: http://optout.aboutads.info/.

“NESEKTI”

Prašome atkreipti dėmesį, kad mes nekeičiame mūsų Svetainės duomenų rinkimo ir panaudojimo praktikos, kai gauname iš jūsų naršyklės perspėjimą “Nesekti”.

JŪSŲ TEISĖS

Jeigu esate Europos šalių gyventojas, jūs turite teisę peržiūrėti savo asmeninius duomenis, kuriuos mes saugome ir paprašyti juos pataisyti, atnaujinti arba ištrinti. Jeigu norite pasinaudoti šia teise, prašome susisiekti su mumis bet kuriuo žemiau nurodytu kontaktu, arba spauskite čia, kur būsite nukreipti į sekantį puslapį.   

Be to, jei jūs esate Europos šalies gyventojas, mes atkreipiame jūsų dėmesį, kad mes jūsų duomenis naudojame norėdami įvykdyti susitarimus, kuriuos galime turėti tarpusavyje (pvz. Jeigu atlikote užsakymą mūsų Svetainėje), arba kitaip siekdami aukščiau paminėtų mūsų teisėtų verslo interesų. Be to, atminkite, kad jūsų informacija bus išsiųsta už Europos ribų   ne Europoje, įskaitant Kanadą ir Jungtines Amerikos Valstijas.  

DUOMENŲ SAUGOJIMAS

Kai jūs pateikiate užsakymą mūsų Sveitainėje, mes išsaugome jūsų Užsakymo informaciją mūsų įrašuose, išskyrus atvejus, jei jūs paprašote šią informaciją ištrinti. 

PAKEITIMAI

Mes galime bet kada atnaujinti šią Privatumo politiką, norėdami, pavyzdžiui, pritaikyti ją prie mūsų naujausių praktikų arba dėl kitų valdymo, teisinių ar reguliavimo priežasčių.

SUSISIEKITE SU MUMIS

Norėdami sužinoti daugiau apie mūsų privatumo praktikas, arba jeigu turite klausimų ar nusiskundimų, prašome parašyti mums el.paštu info@vitamins.lt arba paprastu paštu adresu: SIA PRO, Vitamins veikals, T/C Bērnu pasaule, Matīsa iela 25, Riga, Latvija, LV-1001.