Taisyklės ir sąlygos

Ši svetainė priklauso SIA (liet. UAB) „PRO“. Svetainėje naudojami terminai „mes“, „mums“ ir mūsų“ reiškia SIA „PRO“. SIA „PRO“ siūlo šią svetainę, kartu su visa informacija, įrankiais ir paslaugomis, kurias ši svetainė suteikia jums, vartotojui, jei jūs sutinkate su visais čia nurodytais terminais, sąlygomis, politika ir pranešimais.

Lankydamiesi mūsų svetainėje ir/arba pirkdami ką nors iš mūsų, jūs užsakote mūsų “Paslaugas” ir sutinkate laikytis žemiau išvardintų sąlygų (“Paslaugų teikimo sąlygos”, “Taisyklės”), įskaitant ir tų papildomų nuostatų ir taisyklių, kurios čia minimos ir/arba yra pasiekiamos per pateiktas nuorodas. Šios taisyklės ir sąlygos taikomos visiems svetainės lankytojams, įskaitant be apribojimų vartotojus, kurie naršo svetainę, yra pardavėjai, klientai, prekybininkai ir (arba) turinio autoriai.

Prašome atidžiai perskaityti šias Taisykles ir sąlygas prieš pradedant naudotis mūsų svetainę. Lankydamiesi arba naudodamiesi bet kuria svetainės dalimi, jūs sutinkate laikytis šių Taisyklių ir sąlygų. Jeigu jūs nesutinkate su šiomis Taisyklėmis ir sąlygomis, tuomet jūs negalite naudotis šia svetaine ar bet kuria jos dalimi.

Prisijungdami prie bet kurios svetainės dalies arba naudodami ją, jūs sutinkate laikytis šių paslaugų teikimo sąlygų. Jei nesutinkate su visomis šio susitarimo sąlygomis, jūs negalite pasiekti svetainės arba naudotis jokiomis paslaugomis. Jei šios Paslaugų teikimo sąlygos laikomos pasiūlymu, priėmimas yra aiškiai apribotas šiomis Paslaugų teikimo sąlygomis.

Jeigu dabartinėje el. parduotuvėje atsiranda bet kokie nauji papildymai ar įrankiai, jiems taip pat yra taikomos šios Taisyklės ir sąlygos. Jūs bet kuriuo metu galite peržiūrėti naujausią Taisyklių ir sąlygų versiją šiame puslapyje. Mes pasiliekame teisę atnaujinti, keisti arba panaikinti bet kurią šių Taisyklių ir sąlygų dalį, apie pakeitimus / atnaujinimus paskelbdami mūsų svetainėje. Jūs esate atsakingi už reguliarų šio puslapio tikrinimą dėl Taisyklių ir sąlygų pakeitimo. Jeigu po paskelbtų pakeitimų jūs ir toliau naudojatės mūsų svetaine, mes tai traktuojame kaip jūsų sutikimą su mūsų atnaujintomis Taisyklėmis ir sąlygomis.

Mūsų el.parduotuvė yra sukurta ir palaikoma "Shopify Inc." Jie suteikia mums internetinę elektroninės prekybos platformą, kuri leidžia mums parduoti savo produktus ir paslaugas.

1 SKYRIUS – EL. PARDUOTUVĖS SĄLYGOS

Sutikdami su šiomis Taisyklėmis ir sąlygomis, jūs patvirtinate, kad esate pilnametis asmuo, kaip nustatyta jūsų šalyje, arba jūs esate pilnametis asmuo ir esate davęs sutikimą nepilnamečiui asmeniui naudotis šia svetaine.

Jūs negalite naudoti mūsų produktų bet kokiai neleistinai ar neteisėtai veiklai, be to, naudodamiesi mūsų paslaugomis negalite pažeisti bet kokių jūsų šalies įstatymų (įskaitant, bet neapsiribojant, autorinių teisių įstatymų).

Mūsų svetainėje draudžiama skleisti bet kokius kompiuterinius virusus ir kitus kenkėjiškus kodus.

Dėl bet kokio šių sąlygų sulaužymo ir pažeidimo, jums bus nedelsiant nutrauktas paslaugų teikimas.  

2 SKYRIUS – BENDROSIOS SĄLYGOS

Internetinėje parduotuvėje parduodamų prekių kainos yra nurodytos šalia produktų. Pristatymo mokestis yra pridedamas prie prekės kainos.

Pristatymo kaina priklauso nuo pirkėjo pristatymo vietos ir pasirinkto pristatymo metodo. Pristatymo kaina yra nurodoma, kai pirkėjas pradeda užsakymą.

Informacija apie produktą yra nurodoma šalia produkto aprašymo internetinėje parduotuvėje. Visos kainos yra nurodytos eurais.

Norėdami atlikti užsakymą, pridėkite norimas užsakyti prekes į pirkinių krepšelį. Užpildykite visus būtinus laukelius ir pasirinkite tinkamiausią pristatymo metodą kad užbaigtumėte užsakymą. Tuomet ekrane bus pateikta galutinė užsakymo suma. Ją galima sumokėti per internetinę bankininkystę arba naudojantis kitais mokėjimo būdais, kaip PayPal, SwipeGateway ar Maksekeskus.

Pasirinkus Maksekeskus, galima apmokėjimui pasirinkti lietuviškus bankus – SEB, Swedbank ir Luminor.

Mes priimame tik euro valiutą apmokėjimams.

Sandoris įsigalioja, kai pervesta suma pasiekia mūsų banko sąskaitą arba yra apmokėta internetinės parduotuvės mokėjimų paskyroje.

Jeigu dėl pasibaigusių prekių sandėlyje ar dėl bet kokių kitų priežasčių mes negalime pristatyti užsakytų prekių, pirkėjas bus informuotas kaip įmanoma greičiau, o sumokėti pinigai (įskaitant ir pristatymo mokestis) bus skubiai grąžinti, bet ne vėliau nei 14 dienų nuo pranešimo gavimo.

Mes pasiliekame teisę atsisakyti teikti paslaugas bet kam dėl bet kokios priežasties ir bet kuriuo metu.

Jūs suprantate, kad jūsų duomenys (išskyrus kreditinės mokėjimo kortelės informacija) gali būti perduodami nešifruotu būdu ir a) persiunčiami skirtinguose tinkluose; b) pakeičiami pritaikant informaciją techniniams tinklų ir įrenginių reikalavimams. Kreditinės mokėjimų kortelės duomenys persiunčiant informaciją tinklais visuomet yra užkoduojami.

Jūs sutinkate neperduoti, nekopijuoti, neparduoti, neperparduoti ar kitokiu būdu nenaudoti bet kurios mūsų teikiamų paslaugų dalies, paslaugos naudojimo ar prieigos prie paslaugos ar bet kokių kontaktinių asmenų, esančių interneto svetainėje, per kuriuos ši paslauga teikiama, be raštiško mūsų sutikimo.

Šiose Taisyklėse ir sąlygose išskiriamos skyrių antraštės yra naudojamos tik jūsų patogumui ir joku būdu neapriboja ar kitaip neįtakoja šių taisyklių.

3 SKYRIUS – INFORMACIJOS TIKSLUMAS, IŠSAMUMAS IR SAVALAIKIŠKUMAS

Mes nesame atsakingi už šioje svetainėje pateiktos informacijos tikslumą, išsamumą ar savalaikiškumą. Svetainėje pateikiama medžiaga yra tik bendrajai informacijai, todėl nereikėtų ja remtis priimant sprendimus, prieš tai nuodugniai nesusipažinus su išsamesniais, tikslesniais ir naujesniais informacijos šaltiniais. Mes neprisiimame jokios atsakomybės dėl tiesioginės ar netiesioginės žalos atsiradimo naudojant šią svetainę ir joje pateiktą informaciją.    

Šioje svetainėje kai kur gali būti pateikta senesnė informacija. Senesnė informacija nebūtinai reiškia, kad yra negaliojanti ir neteisinga, bet ji yra pateikiama tik jūsų žiniai. Mes pasiliekame teisę keisti šios svetainės turinį bet kuriuo metu, bet mums nepriklauso atnaujinti šios svetainės informacijos. Jūs sutinkate, kad tai jūsų atsakomybė sekti bet kokius šios svetainės pakeitimus.

4 SKYRIUS – PASLAUGŲ AR KAINŲ PAKEITIMAI 

Mūsų produktų kainos gali būti keičiamos be išankstinio perspėjimo.

Mes pasiliekame teisę bet kuriuo metu keisti arba nutraukti paslaugų (ar bet kurios jų dalies ar turinio) teikimą be išankstinio perspėjimo.

Už bet kokius kainų pakeitimus, paslaugų pakeitimus, sustabdymą ar teikimo nutraukimą, mes neprisiimame atsakomybės nei jums, nei bet kokia trečiajai šaliai.

5 SKYRIUS - PRODUKTAI  

Tam tikri produktai ar paslaugos yra pasiekiami tik internetu per šią svetainę. Šių produktų ar paslaugų kiekis gali būti ribotas ir jie gali būti grąžinami arba keičiami tik pagal mūsų Grąžinimo politiką.

Mes stengėmės pavaizduoti mūsų el.parduotuvėje parduodamus produktus kaip įmanoma tiksliau ir kuo panašesnių spalvų. Mes negalime garantuoti, kad jūsų kompiuterio ekranas perteiks bet kurias spalvas teisingai.

Mes pasiliekame teisę, bet neprivalome, apriboti mūsų produktų ar paslaugų pardavimus bet kuriam asmeniui, geografiniui regionui ar jurisdikcijai. Mes galime pasinaudoti šia teise kiekvienu konkrečiu atveju. Mes pasiliekame teisę apriboti bet kokių mūsų siūlomų praoduktų ar paslaugų kiekį. Ppiklausomai nuo mūsų nuožiūros, visi produktų aprašymai ar produktų kainos gali būti keičiamos bet kuriuo metu be išankstinio įspėjimo.Mes pasiliekame teisę bet kuriuo metu nutraukti bet kokį gaminio pardavimą. Bet kokio mūsų svetainėje siūlomo produkto ar paslaugų siūlymas ten, kur draudžiama, yra negaliojantis.

Mes negalime garantuoti, kad bet kurie produktai, paslaugos, informacija ar kita medžiaga, nusipirkta ar gauta iš mūsų, patenkins jūsų lūkesčius, arba, kad bet kokios paslaugų klaidos bus ištaisytos.

6 SKYRIUS – SĄSKAITŲ PATEIKIMO IR PASKYROS INFORMACIJOS TIKSLUMAS  

Mes pasiliekame teisę nevykdyti bet kokio jūsų pateikto užsakymo. Savo nuožiūra mes galime riboti arba atšaukti prekių kiekius, nusipirktus vieno asmens, vieno namų ūkio arba pateiktus viename užsakyme. Šie apribojimai gali būti taikomi užsakymams, pateiktiems iš to pačio vartotojo paskyros, arba apmokėtiems tos pačios kreditinės mokėjimų kortelės, ir /arba užsakymams, kurių sąskaitos pateikimo ir/arba pristatymo adresas yra tas pats. Jeigu nuspręsime pakeisti arba atšaukti užsakymą, mes apie tai jus informuosime susisiekdami el.paštu ir/arba sąskaitų pateikimo adresu/telefonu numeriu, nurodytu užsakymo informacijoje. Mes pasiliekame teisę apriboti ar atšaukti užsakymus, kurie, mūsų nuomone, yra pateikti prekiautojų, perpardavėjų ar platintojų.

Jūs sutinkate pateikti naujausią, išsamią ir tikslią pirkimo ir paskyros informaciją apie visus mūsų el.parduotuvėje vykdytus pirkimus. Jūs sutinkate nedelsiant atnaujinti savo paskyrą ir kitą informaciją, įskaitant jūsų el. pašto adresą ir kredito mokėjimų kortelių numerius bei galiojimo datą, kad galėtume sėkmingai įvykdyti jūsų apmokėjimus ir prireikus susisiekti su jumis.

Dėl platesnės informacijos prašome peržiūrėti mūsų Grąžinimo politiką čia.

 7 SKYRIUS – PARINKČIŲ ĮRANKIAI 

Mes galime jums suteikti prieigą prie trečiųjų šalių parinkčių įrankių, už kurių priežiūrą, kontrolę bei naudojimą mes nesame atsakingi.   

Jūs suprantate ir sutinkate, kad mes jums suteikiame prie tokių įrankių, kokie jie yra, be jokių garantijų, atstovavimų ar bet kokių sąlygų ir be jokio patvirtinimo. Mes neprisiimame atsakomybės dėl trečiųjų šalių parinkčių įrankių, kuriuos jūs naudojate.

Bet koks naudojimasis jūsų pasirinktais parinkčių įrankiais, siūlomais šioje svetainėje, yra visiškai priklausomas nuo jūsų pačių rizikos ir nuožiūros, todėl turėtumėte būtinai susipažinti   su trečiųjų šalių teikiamų parinkčių įrankių sąlygomis, ir jei sutinkate, sutikti su jomis.

Ateityje mes taip pat galime pasiūlyti naujų paslaugų ir/arba funkcijų mūsų svetainėje (įsakitant naujų įrankių ir išteklių paleidimą). Šioms naujoms funkcijoms ir (arba) paslaugoms irgi bus taikomos šios Taisyklės ir sąlygos.

8 SKYRIUS – TREČIŲJŲ ŠALIŲ NUORODOS  

Kai kuriame mūsų pateiktame turinyje, produktuose ar paslaugose, tiekiamose mūsų svetainėje, gali būti medžiagos iš trečiųjų šalių.   

Šioje svetainėje pasitaikančios trečiųjų šalių nuorodos gali jus nukreipti į trečiųjų šalių tinklalapius, kurie nėra susiję su mumis. Mes neprisiimame atsakomybės už juose pateikiamo turinio ar teisingumo tikrinimą ar įvertinimą, mes neteikiame garantijų ir neturime atsakomybės už trečiųjų šalių pateikiamą informaciją ar svetaines, bet kokius kitus jų pateikiamus duomenis, produktus ar trečiųjų šalių teikiamas paslaugas.

Mes neprisiimame atsakomybės už jokią žalą ar nuostolius, susijusius su prekių, paslaugų, išteklių, turinio pirkimu ar naudojimu, ar bet kokiais kitais sandoriais, atliekamais bet kokiose trečiųjų šalių svetainėse. Mes prašome kruopščiai peržiūrėti trečiosios šalies nuostatus ir taisykles ir įsitikinti, kad supratote jas prieš pradedant naudotis jų paslaugomis. Skundai, pretenzijos, problemos ar klausimai, susiję su trečiųjų šalių produktais, turėtų būti adresuojami trečiajai šaliai. 

9 SKYRIUS – VARTOTOJŲ KOMENTARAI, ATSILIEPIMAI IR KITI PAREIŠKIMAI

Jei, mūsų prašymu, jūs pateiksite tam tikrą konkrečią informaciją (pvz., konkurso įrašus) arba be mūsų prašymo, atsiųsite mums savo idėjas, pasiūlymus, planus ar kitą medžiagą (internetu, elektroniniu paštu, paprastu paštu ar kitu būdu (toliau vadinami - "komentarai"), jūs sutinkate, kad galime bet kuriuo metu be apribojimų redaguoti, kopijuoti, skelbti, platinti, versti ir kitaip naudoti bet kokioje laikmenoje bet kokius komentarus, kuriuos mums atsiunčiate. Nesame ir nebūsime ateityje įsipareigoję (1) skelbti komentarus konfidencialiai; (2)  mokėti kompensaciją už komentarus; arba (3) atsakyti į bet kuriuos komentarus.

Mes galime, tačiau neprivalome, stebėti, redaguoti ar pašalinti komentarus, kurie, mūsų  nuožiūra, yra neteisėti, įžeidžiantys, grasinantys, apgaulingi, šmeižikiški, pornografiniai, nepadorūs ar kitaip neigiami arba pažeidžia bet kurios šalies intelektinę nuosavybę arba šias Taisykles ir sąlygas.

Jūs patvirtinate, kad jūsų komentarai nepažeidžia jokios trečios šalies teisių, įskaitant autorines teises, prekės ženklo teises, privatumą, asmeninę ar kito asmens asmeninę ar nuosavybės teisę. Jūs taip pat sutinkate, kad jūsų komentaruose nebus apgaulingos ar kitokios nesąžiningos informacijos, arba kompiuterinių virusų ar kitų kenkėjiškų programų, kurios galėtų įtakoti paslaugų teikimą ar bet kurio susijusio tinklalapio veiklą. Komentaruose jūs neturėtumėte naudotis netikru el.pašto adresu, apsimesti kitu asmeniu, ar kitu būdu klaidinti mus arba trečiasias šalis. Jūs esate visiškai atsakingas už pateiktus komentarus ir jų teisingumą. Mes neprisiimame jokios atsakomybės už jūsų arba trečios šalies pateiktus komentarus.

10 SKYRIUS – ASMENINIAI DUOMENYS

Jūsų asmens duomenų pateikimas mūsų el. parduotuvėje yra tvarkomas pagal mūsų Privatumo politiką. Pražome peržiūrėti mūsų Privatumo politiką čia.   

11 SKYRIUS – KLAIDOS, NETIKSLUMAI IR NUOSTOLIAI

Kartais mūsų svetainėje ar teikiamose paslaugose gali pasitaikyti informacijos su spausdinimo klaidomis, netikslumais, praleista informacija. Taip gali nutikti su produktų aprašymais, kainomis, reklaminėmis akcijomis, pasiūlymais, produktų pristatymo mokesčiais, tranzito trukme ir prekių prieinamumu. Jeigu informacija svetainėje arba mūsų teikiamose paslaugose yra klaidinga, mes pasiliekame teisę pataisyti klaidas, netikslumus ar informacijos praleidimus ir atnaujinti arba pakeisti informaciją svetainėje arba atšaukti užsakymus bet kuriuo metu be išankstinio perspėjimo (įkaitant ir atvejus, kai jūs jau esate pateikę užsakymus).

Mus neprivalome atnaujinti, keisti arba paaiškinti informaciją apie mūsų paslaugas arba apie bet kurį susijusį tinklalapį, įsakitant, bet neapsiribijant, informaciją apie kainodarą, išskyrus tuos atvejus, kai to reikalauja įstatymai. Joks specifinis paslaugų ar susijusių tinklalapių atnaujinimas ar pakeitimas nereiškia, kad buvo pakeista arba atnaujinta visa informacija apie paslaugas arba susiję tinklalapiai.

12 SKYRIUS – DRAUDŽIAMI NAUDOJIMOSI BŪDAI 

Be kitų draudimų, išvardintų ankstesniuose Taisyklių ir sąlygų skyriuose, jums draudžiama naudotis šia svetaine arba jos turiniu jeigu: (a) naudojamasi bet kokiai neteisėtai veiklai; (b) įtraukiama kitus asmenis atlikti neteisėtą veiklą; (c) pažeidžiami bet kokie tarptautiniai, federaliniai, valstybiniai įstatymai, taisyklės, teisės aktai, arba vietiniai įstatymai; (d) siekiant pakenkti arba pažeisti mūsų arba kitų asmenų intelektinės nuosavybės teises; (e) priekabiaujama, įžeidinėjama, kenkiama, šmeižiama, žeminama, bauginama arba diskrimuojama dėl lyties, seksualinės orientacijos, religijos, tautybės, rasės, amžiaus, kilmės arba neįgalumo; (f) pateikiama neteisinga arba klaidinga informacija; (g) įkeliama ir platinama kenkėjiška programa, virusai, kodai, kurie pakenktų arba galėtų pakenkti paslaugų teikimo funkcionalumą arba vykdymą, arba pakenktų bet kuriam tinklalapiui ar interneto tinklams; (h) sekama arba renkama informacija apie kitus asmenis; (i) siunčiamas brukalas (angl. Spam), sukčiaujama (angl. Phishing) arba atliekami kiti neteisėti kenkėjiški veiksmai; (j) naudojamasi amoraliu arba nesąžingu tikslu; arba (k) bandoma pralaužti ir pažeisti saugumo funkcijas, siekiant trukdyti paslaugų teikimui, kitų tinklalapių arba interneto tinklų sklandžiam darbui. Mes pasiliekame teisę sustabdyti jūsų naudojimąsi mūsų teikiamomis paslaugomis arba bet kuriais susijusiais tinklalapiais, jeigu įvykdytumėte bent vieną iš išvardintų draudimų.

 

13 SKYRIUS – PREKIŲ KOKYBĖS GARANTIJA; ATSAKOMYBĖS APRIBOJIMAS

Mes negarantuojame ir neteigiame, kad jūsų naudojimasis mūsų paslaugomis bus be nesklandumų, atliktas laiku, saugus arba be klaidų.

Mes negalime užtikrinti, kad mūsų paslaugų naudojimosi rezultatai bus tikslūs ir patikimi.

Jūs sutinkate, kad kartas nuo karto mes galime nustoti teikti paslaugas neapibrėžtam laikotarpiui arba atšaukti mūsų paslaugas bet kuriuo metu be išankstinio įspėjimo.

Jūs aiškiai sutinkate, kad jūsų naudojimasis, arba nesugebėjimas pasinaudoti, mūsų paslaugomis yra jūsų pačių atsakomybė ir rizika. Visos paslaugos ir visi produktai bei aptarnavimo paslaugos, kuriuos gavote naudodamiesi mūsų paslaugomis (išskyrus atvejus, kai mes aiškiai nurodome) yra suteikiami jūsų naudojimui „tokie kokie yra“, be jokio atstovavimo, garantijų ar bet kokių sąlygų, be aiškiai išreikštų arba numanomų garantijų ar prekybinių sąlygų, prekybinės kokybės, tinkamumo konkrečiam tikslui, ilgaamžiškumo, pavadinimo ir nepažeidžiamumo.  

Jokiu atveju SIA "PRO", mūsų vadovai, pareigūnai, darbuotojai, filialai, atstovai, rangovai, mokiniai, tiekėjai, paslaugų teikėjai ar licencijų išdavėjai neatsako už bet kokius sužalojimus, nuostolius, pretenzijas ar bet kokius tiesioginius, netiesioginius, atsitiktinius, bet kokios rūšies nuostolius, įskaitant, bet tuo pačiu be apribojimų, prarastą pelną, prarastas pajamas, santaupas, duomenų praradimą, prekių pakeitimo išlaidas ar panašius nuostolius, nesvarbu, ar jie pagrįsti sutartimi, deliktu (įskaitant aplaidumą), griežta atsakomybe ar atvirkščiai, kurie atsirado naudojantis kuria nors mūsų paslauga ar bet kuriais produktais, įsigytais naudojant paslaugą, ar bet kokiu kitu būdu, susijusiu su jūsų naudojimusi paslauga ar bet kokiu produktu, įskaitant, bet neapsiribojant, klaidingo arba neišsamaus turinio pasitaikymu svetainėje, arba bet kokių nuostalių ar žalos atsiradimu dėl paslaugos ar bet kokio turinio (ar produkto), kuris buvo išsiųstas, perduotas ar kitaip suteiktas per mūsų teikiamą paslaugą, net jei buvo informuota apie šių rizikų galimybę. Kadangi kai kurios valstybės ar jurisdikcijos neleidžia išskirti ar apriboti atsakomybės už pasekminius ar atsitiktinius nuostolius, tokiose valstybėse ar jurisdikcijose, mūsų atsakomybė ribojama tiek, kiek leidžiama pagal įstatymą.

14 SKYRIUS – ŽALOS ATLYGINIMAS

Jūs sutinkate atlyginti nuostolius, ginti ir nekenkti įmonei SIA „PRO“,  ir mūsų pagrindinei įmonei, dukterinėms įmonėms, filialams, partneriams, pareigūnams, vadovams, agentams, rangovams, licencijų išdavėjams, paslaugų teikėjams, subrangovams, tiekėjams, mokiniams ir darbuotojams, apsaugotiems nuo bet kokių kaltinimų ir reikalavimų, įskaitant pagrįstus mokesčius už advokatus, kuriuos pateikė bet kuri trečioji šalis dėl šių Taisyklių ir sąlygų sulaužymo arba dėl dokumentų, įrodančių, kad jūs pažeidėt įstatymus arba trečios šalies teises.   

15 SKYRIUS - ATSKYRIMAS

Jeigu nustatoma, kad bet kuri šių Taisyklių ir sąlygų nuostata yra neteisėta, negaliojanti arba neįvykdoma, tokia nuostata vis tiek turėtų būti vykdoma kaip įmanoma plačiau, laikantis taikytinų įstatymų, o neįvykdyta nuostatos dalis būtų atskiriama nuo Taisyklių ir sąlygų – toks atskyrimas neturi įtakos kitų likusių sąlygų galiojimui ir veiksnumui.

16 SKYRIUS. NUTRAUKIMAS

Šalių atsakomybė ir įsipareigojimai, atsirandantys iki sutarties galiojimo pabaigos, išlieka po šio susitarimo nutraukimo visais tikslais.

Šios Taisyklės ir sąlygos yra galiojančios, nebent mes arba jūs nutraukiame susitarimą. Jūs galite nutraukti tarpusavio susitarimą, o kartu ir Taisykles ir sąlygas bet kuriuo metu, pranešdami mums, kad nebenorite naudotis mūsų Paslaugomis arba nustodami naudotis mūsų svetaine.

Jeigu mūsų manymu jums nepavyko, arba jeigu mes įtariame, kad jums nepavyko laikytis šių Taisyklių ir sąlygų punktų, mes taip pat galime nutraukti šį susitarimą bet kuriuo metu be įspėjimo, ir jūs būsite atsakingi už visus sumokėtus mokėjimus įskaitant sutarties nutraukimo datą; ir (arba) mes atitinkamai galime uždrausti jums naudotis mūsų Paslaugomis (ar bet kuria jų dalimi).

17 SKYRIUS – VISIŠKAS SUSITARIMAS

Jeigu mums nepavyktų vykdyti arba įgyvendinti bet kurios šių Taisyklių ir sąlygų teisės ar nuostatos, tai nereiškia, kad mes atsisakome tos teisės arba nuostatos.

Šios Taisyklės ir sąlygos, bet kokios politikos ir naudojimosi taisyklės, mūsų paskelbtos šioje svetainėje ar yra susiję su paslaugomis, yra visiškas susitarimas tarp jūsų ir mūsų, kuris reglamentuoja jūsų naudojimąsi paslaugomis, pakeičiant visus anksčiau galiojusius susitarimus, bendravimus ar pasiūlymus, pateiktus raštu arba žodžiu, tarp jūsų ir mūsų (įskaitant, bet neapsiribojant, bet kokias ankstesnes Taisyklių ir sąlygų versijas).

Bet kokios šių Taisyklių ir sąlygų neaiškiai suformuluotos sąlygos neturėtų būti aiškinamos sutartį parengusios šalies nenaudai.

18 SKYRIUS – GALIOJANTYS ĮSTATYMAI

Šios Taisyklės ir sąlygos ir visi atskiri susitarimai, pagal kuriuos mes teikiame Jums Paslaugas, yra reglamentuojami ir aiškinami pagal Latvijos Respublikos įstatymus.

19 SKYRIUS – TAISYKLIŲ IR SĄLYGŲ KEITIMAS

Šiame puslapyje jūs bet kuriuo metu galite peržiūrėti naujausią Taisyklių ir sąlygų versiją.

Mes pasiliekame teisę savo nuožiūra atnaujinti, keisti ar panaikinti bet kurią šių Taisyklių ir sąlygų dalį paskelbdami atnaujinimus ir pakeitimus mūsų svetainėje. Jūsų atsakomybė yra reguliariai tikrinti mūsų svetainę dėl pakeitimų. Jūsų tolesnis naudojimasis mūsų svetaine ar paslaugomis po atnaujintų Taisyklių ir sąlygų paskelbimo reiškia, kad jūs sutinkate su šiais pakeitimais.  

20 SKYRIUS – NUOLAIDŲ KUPONAI

Reklaminiai nuolaidų kuponai, skelbiami socialiniuose tinkluose, tokiuose kaip Facebook ar Instagram, yra dalis mūsų reklaminės kampanijos. Jų taip pat galima rasti socialinės medijos „influencerių“ įrašuose ir puslapiuose, su kuriais mes bendradarbiaujame. 

Norėdami panaudoti nuolaidos kuponą, jūs turėtumėte jį įrašyti į nuolaidų laukelį, esantį pirkimo puslapyje ir jums priklausanti nuolaida bus pritaikyta automatiškai galutinei pirkinio sumai. 

Jeigu jūs neįvesite nuolaidos kupono kodo pirkimo metu, kaip nurodyta, nuolaida pirkiniui nebus pritaikyta. Vitamins.lt el.parduotuvėje negalime pritaikyti nuolaidų kodų po pirkinio patvirtinimo.   

Nuolaidų kuponai galioja tik pirkimo metu nenukainotoms prekėms. Jūs galite pritaikyti nuolaidų kodą prekių krepšeliui, kuriame yra ir nukainotų ir nenukainotų prekių – tokiu atveju nuolaida bus pritaikyta tik nenukainotoms prekėms. 

Kiekvienas nuolaidų kuponas gali būti panaudotas tik vieną kartą, nebent yra nurodyta kitaip. Tik vienas nuolaidų kuponas gali būti panaudotas pirkimo metu ir negali būti pridėtas prie kitų pasiūlymų su nuolaidų kodais.  

Mes pasiliekame teisę nutraukti nuolaidų kuponų galiojimą be jokio išankstinio perspėjimo. 

21 SKYRIUS – DOVANŲ KORTELĖS 

Vitamins.lt parduotuvėje galima įsigyti dovanų kortelių, kurių vertė €5, €10, €20 ir €50 ir kurias galima panaudoti mūsų el.parduotuvėje tik perkant prekes už tą pačią vertę. Norėdami įsigyti dovanų kortelę, prašome apsilankyti kortelės puslapyje ir įsidėti ją į prekių krepšelį.

Dovanų kortelės automatiškai išduodamos po mokėjimo patvirtinimo, atsiunčiant el.laišką su nuoroda į Dovanų kortelę. Nuoroda jus nukreips į puslapį, kur rasite unikalų kodą, kurį galėsite įvesti pirkdami, taip pritaikant dovanų kortelėje esantį balansą savo pirkiniui.

Dovanų kortelė galioja 365 kalendorines dienas nuo to momento, kai gaunate ją į savo el.paštą.

Jeigu jūsų užsakymo vertė yra mažesnė už dovanų kortelės vertą, tuomet skirtumas liks dovanų kortelės balanse ir likusius pinigus bus galima panaudoti sekantiems užsakymams Vitamins.lt parduotuvėje. Atsiradęs skirtumas negali būti grąžintas pinigais ir gali būti panaudotas tik ateities užsakymams mūsų el.parduotuvėje. Norėdami sužinoti kortelės balansą, prašome susisiekti su mumis adresu info@vitamins.lt ir pateikti dovanų kortelės kodą. Savo paskyroje jūs neturite galimybės matyti savo dovanų kortelėje likusį balansą.

Jeigu jūsų užsakymo vertė yra didesnė už dovanų kortelės vertę, mūsų pikimo puslapyje jūs būsite apie tai informuotas ir užsakymo suma bus perskaičiuota iš jos atimant dovanų kortelės balansą. Norėdami sėkmingai užbaigti pirkimą, turėsite pasinaudoti papildomu mokėjimu būdu, kad galėtumėte padengti susidariusį skirtumą, sekdami tas pačias instrukcijas kaip ir atliekant įprastą apmokėjimą.

Pinigų grąžinimas gali būti taikomas tik toms dovanų kortelėms, kurios nebuvo dalinai ar visiškai panaudotos.

Jūs galite pareikalauti pinigų grąžinimo už dovanų kortelę susisiekę su mumis adresu info@vitamins.lt ir nurodant dovanų kortelės kodą bei vartotojo informciją.

22 SKYRIUS – KONTAKTINĖ INFORMACIJA

Visi klausimai apie Taisykles ir sąlygas turėtų būti siunčiami adresu info@vitamins.lt.