Mine sisu juurde
Menüü

Oleme saadaval Wolt ja Bolt Food rakendustes!

Kai trokštame ko nors skanaus ir sveiko, norime iš karto, o ne kitą dieną, kitu atveju dažniausiai viskas baigiasi tuo, kad virtuvės spintelėje randame kokį nesveiką skanėstą, dėl kurio dažniausiai gailimės. Būtent todėl esame pasiekiami ir Wolt bei Bolt Food aplikacijose (ieškokite „Vitamins.lv“), kad tokiais atvejais gausite LOHILO baltyminius ledus, baltyminius batonėlius, baltyminius blynus, funkcinius gėrimus, sveikus nekaloringus maisto priedų ir daug daugiau per valandą ar net greičiau su pristatymu į namus (kol kas tik Rygos regione).

Net ir tais atvejais, kai prieš pat treniruotę pastebėsite, kad baigėsi gėrimai prieš treniruotę ir baltymų milteliai, nepaliksime jūsų likimo valiai – kol apsirengsite treniruotei ir susikrausite sportinį krepšį , kurjeris bus prie jūsų durų su viskuo, ko jums reikia, kad galėtumėte vykti į dar vieną sėkmingą treniruotę.

Paklausite: kodėl LOHILO baltyminių ledų nėra Vitamins.lv internetinėje parduotuvėje?

Nes nenorime, kad jie liūdnai ištirptų kažkokioje pakuotėje laukdami, kol jie atkeliaus pas jus. Puikūs ledai neturėtų nueiti perniek, todėl jų pristatymą Rygos regione patikime greičiausiems maisto kurjeriams mieste.

Sinu ostukorv

Liituge 35,000+ kliendiga Eestis, kes on Vitamins.ee abil oma füüsilist vormi muutnud.

Sinu ostukorv on hetkel tühi

Sulle võib meeldida...

Sinu soovinimekiri