Eiti į turinį
Meniu

Mūsų partneriai

Puikiai žinome, kad gyvenime pasitaiko daugybė situacijų, kai labai norisi ką nors nusipirkti, tik dideli prekybos centrai ar net Rygos miestas visai nėra pakeliui, o laukti parą ar ilgiau, kol prekės bus pristatytos iš internetinė parduotuvė tikrai nepageidautina. Ypač jei norite nusipirkti ką nors smulkaus – pavyzdžiui, baltyminių ledų pasivaikščiojimo metu ar funkcinio gėrimo prieš treniruotę. Būtent todėl viena iš Vitamins.lv misijų yra plėtoti Latvijos mažmeninę rinką, kad aukščiausios kokybės sportinė mityba ir funkcinis maistas būtų prieinamas visoje Latvijoje, nepriklausomai nuo Jūsų suplanuoto maršruto – net kai esate kasdieniame bėgime ir tik pakeliui sustoti degalinėje..

Mažmeninės prekybos vietų, kuriose galima įsigyti mūsų gaminių, kas mėnesį daugėja, tačiau jei žinote vietą, kur norėtumėte pamatyti mūsų gaminius, parašykite mums arba konkrečiai įmonei ir pasakykite: „Ei, jums tikrai reikia šio Vitamins.lv produkto jūsų asortimente!“. Bet jei jūs pats esate kavinės ar parduotuvės savininkas, norintis savo lentynose matyti mūsų gaminius, drąsiai rašykite mums el. pašto adresu info@vitamins.lv ir mes pradėsime sėkmingą bendradarbiavimą!

Žemiau rasite informaciją apie tai, kuriuose prekybos centruose, parduotuvėse, sporto salėse ir degalinėse jau galite rasti Vitamins.lv siūlomų prekių ženklų gaminių.

Didžiuojamės galėdami bendradarbiauti su pirmaujančiomis Latvijos mažmeninės prekybos įmonėmis, papildydami savo sporto ir funkcinės mitybos asortimentą augant poreikiui Latvijoje ir visoje Baltijos šalyse.

Mūsų gaminius taip pat galite rasti šiose vietose:

  • Rimi prekybos centruose (Latvija, Lietuva, Estija)
  • MyFitness sporto klubuose (Latvija, Lietuva, Estija)
  • „Circle K“ degalinės (Latvija)
  • Narvesen kioskuose (Latvija)
  • Universalinės parduotuvės „Elkor Plaza“ ir „Elkor Sport“ (Latvija)
  • Stockmann universalinėje parduotuvėje (Latvija)
  • „Viada“ degalinės (Lietuva)
  • „Šilas“ prekybos centruose (Lietuva)

Jūsų krepšelis

Pievienojies 35,000+ klientiem Latvijā, kas ir pārveidojuši savu fizisko sagatavotību ar Vitamins.lv.

Jūsų krepšelis šiuo metu tuščias

Jums turėtų patikti…

Jūsų norų sąrašas